Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Havaj, Oklahoma, Illinois, Wyoming, Maine, Delaware, Aljaška, Jižní Dakota, Mississippi, Missouri, Indiana, New Hampshire, Iowa, New Jersey, Arizona, New York, Rhode Island, Kansas, Texas, Západní Virginie, Utah, Massachusetts, Alabama, Kentucky, Nevada, Georgie atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Aforismy, hlášky, výroky, rčení, úsloví, moudra, motta

Citáty slavných osobností, Aforismy, hlášky, výroky, rčení, úsloví, moudra, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o člověku, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Státní prapory všech zemí, Hry pro nejmenší děti online zdarma, kuriozity, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Nej hry online, multimédia, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Coloring book, Adult, children online free, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Ilustrační obrázky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, pro děti

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Informace, internet, počítače, hry

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické, Závodní moto hry, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti, zdroje informací, Vlajky států USA, Arsenal FC England, F, odkazy, výukové pomůcky, Vojenské tapety na PC, cestování, Kliparty zdarma ke stažení, Full HD tapety ke stažení

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Pozadí na plochu PC - wallpapers na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu PC. doporučujeme pro monitor, tablet, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, PC, mobil, displej, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Android, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, OSX, SUSE Linux, Windows 95, Windows NT, Slackware, Red Hat Linux. Počítačové tapety pro Windows z kategorií oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, květiny, tenisté a tenistky, ptáci, Rally, závody aut, Formule 1, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, zvířata, fantasy, flóra, stromy, nature - příroda, velkoměsta a noční život, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete z velikostí 1024x600, 1152x864, 375x667, 2160x3840, 1440x900, 3200x1200, 4800x1200, 1920x1200, 1024x768, 1600x2560, 3200x1800, 320x568, 1280x800, 640x480, 1366x1024, 360x720 atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, tipy, F, Přání a přáníčka, zadarmo, Online testy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky na plochu Vesmír, Online vánoční magazín, Online vánoční magazín, počítače, Prapory regionů a království

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, státy usa, úřady a ministerstva, obecné zkratky, geocaching, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, měny, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Strategie, Hry pro děti, Karetní hry, Závody aut, Adventury, Animace, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: zdarma, internetové stránky, humor, Obrázky se zvířaty na monitor, Online životopisy, biografie, info, Dopravní značky, Poker en ligne online sur Internet, Životopisy slavných osobností, zeměpis, V

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Síť, internet, počítače, hry

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, geocaching, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, obecné zkratky, státy usa, hudební zkratky, země EU apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Prapory českých měst, Státní prapory států světa, školství, Vlajky spojených států amerických, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Slovník pojmů Co je to?, webovky, M, Online testy a kvízy zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Pozadí na plochu PC, Full-HD tapety na pozadí PC,

Několik fórů na závěr. Vtip Právník: S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky k vytištění a vybarvení
Partnerské weby
Svátky, jmeniny, kalendář
Zajímavé internetové odkazy
Sara Shimada
Tipy na zajímavé weby
Ashlee Simpson
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.