Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Síť, technika, kultura, volný čas

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: kuriozity, Prapory regionů a království, Vlajky zemí světa, pro dospělé, Osvětlení vánoční stromku, Nejhranější online hry zdarma, Počítačové tapety pro Windows, zadarmo, Omalovánka s adventním svícnem k vytištění, Skvělé hry online zdarma, Dopravní značky, URL, Slovník pojmů Co je to?

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Počítačové tapety pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro tablet, smartphone, notebook, mobil, phablet, displej, monitor, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Linux Mint, Android, Chrome OS, Windows 2000, FreeBSD, Windows 98, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Linux Ubuntu, SUSE Linux. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií flóra, stromy, velkoměsta a noční život, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, ptáci, Rally, závody aut, free wallpapers, fraktály, Formule 1, fantasy, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, oceán, moře, pláže, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné velikosti jsou 375x667, 1920x1080, 360x760, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1536x2048, 768x1024, 1200x1920, 320x568, 2160x3840, 1280x1024, 1440x2560, 1280x854, HD 1280x720, 3200x1200, 1536x2560 atd.

Fóry, vtipné texty, anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy

Chcete se pobavit? Fóry, vtipné texty, anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, kameňáky, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jmelí, Německy, Francouzsky, Skleněné ozdoby, Anglicky, Vánoce, Písnička, Vánoční punč, Píseň, Tisk, Kinder, Bůh, Strom, Santa, Schleich, Drážďany, Jesličky, Křesťanství, Jedle, Láska nebeská, Jingle Bells, Bramborový salát, Umělý vánoční stromek, Jmenovky, Keramický adventní věnec, Sněhová vločka, Perníčky, Windows, Advent, Květiny, Adventní svícen apod.

Keywords:info, odkaz, Dopravní značení, Skvělé hry online zdarma, Stavění sněhuláka, zeměpis, multimédia, Seznam státních vlajek, Livre de coloriage, H, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky zdarma

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Auta a závodní, Letecké simulátory, Logické hry, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Hannah Montana, Oddechové hry, Omalovánky, online html5 hry apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Auta a závodní, Farmářské hry, Deskovky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Adventury, Akční gamesky, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Barbie hry, Oddechové hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Logické hry apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Češi, Závodník, Prezidenti ČR, Olympijský vítěz, Hudba, Druhá světová válka, Máj, Vojáci, Angličané, Hejtmani, Francouz, Trest smrti, New York Rangers, Maršál, Podnikatelé, Překladatel, Komunisté, Zlatý slavík, Básníci, Politik, První republika, Komik, KSČ, Spisovatel, Nežijící, Sebevražda, Trenérka, Pedagog, Zpěvačka, Svatý, Miliardáři, Vražedkyně, Zavražděn, Faraon, Normalizace, Nobelova cena apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako stavebnictví, účetnictví, filozofie, chemie, cestování, školství, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, jídlo, rostliny, nápoje, český jazyk, věda, fyzika, počítače, sport, nemoce, materiály, internet, matematika, příroda, různé, latina, zkratky atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: internet, Online adventní magazín, internetové stránky, Charisma Carpenter, Přehled zkratek a akronymů, školství, Online web Hry zdarma bez registrace, Tapety na plochu zvířátka, Super online kvízy, zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. Naleznete zde testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Informace, technika, kultura, volný čas

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Full HD tapety na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, mobil, displej, phablet, PC, tablet, počítač, notebook, ultrabook, smartphone, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows 8, macOS, Windows 95, Linux Ubuntu, Windows XP, Linux Mint, Mac, Slackware, OSX, Windows 2000, Chrome OS. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, zvířata, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, rostliny, budovy a stavby, operační systémy, Windows, příroda, krajina, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, noční města, květiny, kytky. Dostupné velikosti jsou širokoúhlé 1366x768, 2560x2048, 1152x864, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1440x2560, 393x786, 1920x1280, 2048x1536, 2048x1080, 768x1024, 1280x1024, 375x667, 1600x1200, 1920x1440 atd.

Ftipy, černý humor, fóry, anekdoty, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, fóry, anekdoty, vtipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipné hádanky, O Němcích, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Windows, O ženách apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Slovník pojmů Co je to?, počítače, Póquer juego de apuestas, Online geografické testy zdarma bez registrace, doporučujeme, Obrázky a kliparty zdarma, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Vlajky států USA, Online biografie, životopisy osobností, pro děti

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. Naleznete zde testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Hlášky, motta, rčení, přísloví, moudra, úsloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Hlášky, motta, rčení, přísloví, moudra, úsloví, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o víře od různých známých osobností.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Pozadí na PC - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. doporučujeme pro počítač, mobilní telefon, smartphone, notebook, mobil, displej, phablet, tablet, monitor, ultrabook, PC a pro operační systémy Slackware, Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Java ME, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 7, FreeBSD, Windows XP, OSX. PC tapety pro Windows z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, nature - příroda, fantasy, Formule 1, motorky, fraktály, zvířata, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, květiny, Rally, závody aut, free wallpapers, velkoměsta a noční život. Dostupné rozměry 2560x1440, 1280x768, 1440x2560, 1200x1920, 1280x720, 854x480, 1152x1920, 1600x1200, 360x720, 1600x2560, 360x760, 375x667, 1920x1080, 768x1024, 412x846, 1152x864 atd.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: zábava, cestování, tipy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Full HD tapety na PC, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, webovky, F, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, weby, Tapety na plochu počítače, Silvestrovská zábavní pyrotechnika na obrázku,

Několik fórů na závěr. Vtip Rychlost auta: Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Další odkazy:

Naše tipy
Vánoční písničky
Tipy na zajímavé weby
Wallpapers na plochu hry
Doporučené odkazy
Cedulky a jmenovky na vánoční dárky k vytisknutí zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Hazard games
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.