Naše tipy, cestování, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, stavby, láska, přístroje, hmyz, náboženství, dopravní prostředky, hudba, auta, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, květiny, ptáci, muži, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, zelenina, rostliny, věda, mapy, zvířata atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: internet, matematika, školství, nástroje, účetnictví, různé, kultura, počítače, český jazyk, filozofie, jídlo, stavebnictví, sport, psychologie, bankovnictví, fyzika, politika, zkratky, nápoje, příroda, chemie, cestování, lékařství a medicína, software atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Free game online hry, zeměpis, Seznam vlajek amerických států, 3D a digital Wallpapers, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, volný čas, výukové pomůcky

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Kameňáky, vtípky, vtipy, fórky, vtipné texty, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, vtípky, vtipy, fórky, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Němcích, O zvířátkách, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Slovácích, O škole, O gayích a homosexuálech apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Keywords:info, doporučujeme, webové stránky, V, Slané vánoční pečivo, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, Přehled států světa a jejich vlajek, Sportovní pozadí na plochu Windows, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online testy zdarma bez registrace, Adventní magazín

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Sebevražda, New Jersey Devils, Hejtmani, Američané, Esejista, Žhavé výstřely, Olympijští vítězové, Masový vrah, Kladno, Olympijský vítěz, Ministři, Vojáci, Slováci, Kněz, Továrník, Podnikatelé, Křesťanství, Dramatik, Rakušan, Český slavík, Filozof, Producent, Malíř, Královna, ČSSD, Čech, Country, Trenérka, Prezidenti USA, Hokej, Američan, Imitátor, Státník, Textař, Vládce, Prezidenti ČR apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, školství, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, historie, politika, státní správa, sport, poruchy, mytologie, umělci, křesťanství, věda, profese a zaměstnání, vlastnosti, přezdívky, lékařství, filozofie, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Adventní magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: K Vytisknutí, Cesmína, Německy, Jesličky, Monitor, Štěstí, Papírové ozdoby, Windows, Vánoční filmy, Kavkazská jedle, Slámový adventní věnec, Vánoční ubrusy, Advent, Neviňátko, Smrk, Blahopřání, Šišky, Bůh, Anglicky, Nový rok, Obrazovka, Vánoční světýlka, Přáníčko, Sněhulák, Vánoční dekorace, Santa, Sněhová vločka, Ohňostroj, Ostrava, Tichá noc, Skleněné ozdoby apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: zdarma, Nejhranější hry online, Adventní magazín, Křesťanské omalovánky k vytištění, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky, kliparty, Dopravní značení, Křesťanství a Vánoce, Nejhranější hry online, Nejlepší zeměpisné kvízy, Seznam zkratek a akronymů, Staré hry online

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pozadí na PC - wallpapers na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. můžete využít v ultrabook, tablet, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, displej, phablet, počítač, smartphone, PC a pro operační systémy Windows XP, OSX, Android, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, macOS, Chrome OS, Windows 10, Windows Server 2012, Slackware. Obrázky na plochu počítače z kategorií nature - příroda, fantasy, zvířata, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, motorky, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, květiny, free wallpapers, fraktály, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 393x786, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 1920x1440, 3200x1800, 1280x720, 1152x768, 750x1334, 800x600, 800x1280, 1680x1050, HD 1280x720, 1280x1024 atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: počítače, Free game online hry, P, Jarmark, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro děti, tipy, Sněhová vločka, weby, internet, Pozadí na PC

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Farmářské hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Deskovky, Letecké simulátory, online html5 hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Oblíkačky, Omalovánky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: Vlajky států USA, V, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Obrázky zdarma, Novoroční blahopřání mílovými kroky, Seznam přípon a koncovek souborů, Biografie známých osobností, internetové stránky, Online testy zdarma bez registrace, URL, zadarmo, Betlémská omalovánka,

Několik fórů na závěr. Vtip Můžu ti zavolat?: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Tak takhle se drží škorpión!

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Šťastné a veselé Vánoce
Naše tipy
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Partnerské weby
Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění
Zajímavé internetové odkazy
Poker Kartenspielen
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.