Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako cestování, latina, internet, technika, politika, filozofie, materiály, kultura, rostliny, nástroje, školství, věda, zločin a právo, fyzika, různé, nemoce, zkratky, stavebnictví, chemie, příroda, bankovnictví, lékařství a medicína, matematika, software atd.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jmelí, Dárky, Neviňátko, Kuba, Rostliny, Plzeň, Štěstí, Kapr, Vánoční filmy, Jmenovka, Řetězy, Recepty, Milka, Alkoholový kalendář, Osvětlení, Monitor, Papírový vánoční stromek, Vykrajovátka, Strom, Vánoční kaktus, Bramborový salát, Striezelmarkt, Sněhová vločka, Santa Claus, Vánoční koule, Stromeček, Vánoční ubrusy, Keramický adventní věnec, Jezulátko, Text, Francouzsky apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, přístroje, hudba, sport, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, halloween, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, ovoce, muži, květiny, rostliny, dopravní prostředky, stavby, zvířata, ptáci, náboženství, Vánoce a Advent, nápoje, ženy a dívky, láska, symboly atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Connecticut, Vermont, Georgie, Arkansas, Oregon, Michigan, Alabama, Kentucky, New Hampshire, Florida, Washington, Montana, Indiana, Západní Virginie, Jižní Karolína, Severní Dakota, New Jersey, Illinois, Severní Karolína, Tennessee, Rhode Island, Minnesota, Iowa, Nové Mexiko, Aljaška, Massachusetts atd.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Online životopisy, biografie, Prapory regionů a království, Textová a obrázková přáníčka k Velikonocům, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, zdroje informací, Nature wallpapers, URL, kuriozity, Dopravní značky, zadarmo

Aforismy, přísloví, bonmoty, moudrosti, motta, rčení, výroky

Citáty slavných, Aforismy, přísloví, bonmoty, moudrosti, motta, rčení, výroky, z kategorií přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Keywords:Městské a obecní prapory obcí ČR, Hry pro dívky online, Hry pro kluky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázková přání k svátku podle jmen, Přehled vlajek USA, cestování, Full HD tapety ke stažení, Státní vlajky amerických států, počítače, zajímavosti, tipy

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Vtípky, černý humor, ftipy, fóry, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtípky, černý humor, ftipy, fóry, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, anekdoty o politice, kameňáky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní hry, Závody aut, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Pro dívky, Sportovní hry, Adventury, Postřehové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Akční hry, Animace a tak dále.

Síť, technika, kultura, volný čas

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, V, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Omalovánky pro malé děti, doporučujeme, zeměpis, Seznam přípon a koncovek souborů, FarmVille social network browser game, zábava, pro dospělé, Obrázky vlajek měst ČR, školství

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Obrázky na PC - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. lze použít v notebook, PC, tablet, displej, mobil, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, počítač a pro operační systémy Windows XP, OSX, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Lubuntu, Chrome OS, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Android. Wallpapers na PC z kategorií jídlo a nápoje, wallpapery, auta, noční města, zvířata, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, motorky, motocykly, letadla, dopravní prostředky, sportovní pozadí, psi a štěňátka, budovy a stavby, rostliny, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 1536x2560, 1440x2560, 360x760, 2048x1080, 1280x800, 2560x1440, 412x846, 1680x1050, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 854x480, 640x480, 1152x1920, 750x1334, 1800x1440 atd.

Frky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, fóry, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, fóry, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Anekdoty, kameňáky, frky, vtípky, vtipné texty, ftipy

Potřebujete se naladit? Anekdoty, kameňáky, frky, vtípky, vtipné texty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Windows, O Slovácích, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O mužích, O Němcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O škole, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o policajtech apod.

Klíčová slova: humor, Dopravní značení, pro děti, Omalovánky k vytištění, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Super online hry zdarma, V, Romulus Remus, info, Přehled zkratek a akronymů, weby

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Obrázky na PC - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. lze použít v notebook, PC, tablet, displej, mobil, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, počítač a pro operační systémy Windows XP, OSX, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Lubuntu, Chrome OS, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Android. Wallpapers na PC z kategorií jídlo a nápoje, wallpapery, auta, noční města, zvířata, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, motorky, motocykly, letadla, dopravní prostředky, sportovní pozadí, psi a štěňátka, budovy a stavby, rostliny, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 1536x2560, 1440x2560, 360x760, 2048x1080, 1280x800, 2560x1440, 412x846, 1680x1050, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 854x480, 640x480, 1152x1920, 750x1334, 1800x1440 atd.

Frky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, fóry, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, fóry, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, přezdívky, sport, záliby, osobnosti, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, vlastnosti, zločin a právo, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, umělci, poruchy, podnikání a podnikatelé, lékařství, politika, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, věda atd.

Full HD pozadí na PC - wallpapery na tablet

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. můžete využít v ultrabook, PC, obrazovka počítače, displej, mobil, mobilní telefon, tablet, počítač, smartphone, monitor, phablet a pro operační systémy Mac, SUSE Linux, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows Me, Windows 2000, Java ME, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows NT, Linux Ubuntu. Wallpapery na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: fantasy, free wallpapers, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, zvířata, Formule 1, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, motorky, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky. Dostupná rozlišení jsou 1536x2560, 1536x2048, 1080x1800, 2560x1440, 1440x960, 1280x854, 1920x1080, 2160x3840, 1600x1200, 1152x864, 1366x1024, 1800x1440, 4800x1200, 2048x1536, 3200x1800, 1280x720 atd.

Klíčová slova: Státní prapory, multimédia, webové stránky, internet, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky ke stažení, Vánoční magazín, A, Nejlepší hry pro dívky, Státní vlajky států světa, linky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Proč nelze najít ideálního muže?: Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Další odkazy:

Partnerské weby
Poker Permainan kartu
Tipy na zajímavé weby
Andrés Iniesta
Zajímavé internetové odkazy
Cristiano Ronaldo football
Doporučené odkazy
Monaco
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.