Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro displej, počítač, notebook, mobil, smartphone, tablet, ultrabook, monitor, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 95, Windows 10, Mac, Windows 98, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Linux Mint, OSX. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, zvířata, budovy a stavby, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, příroda, krajina, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, noční města, auta, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, letadla, 3D a Abstraktní, rostliny. Dostupná rozlišení jsou 2560x2048, hi res 2560x1920, 1280x854, 1280x1024, 800x1280, 768x1024, 2048x1080, 1440x2560, 1152x768, 1536x2560, 1600x1200, 854x480, 412x846, HD 1280x720, 1200x1920, 1600x900 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, software, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, filozofie, literatura, účetnictví, nemoce, nástroje, internet, fyzika, latina, školství, politika, český jazyk, cestování, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, matematika, sport, psychologie, jídlo, rostliny, bankovnictví atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Logické, Postřehové, Sportovní, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Washington, Wyoming, Pensylvánie, Tennessee, Arkansas, Arizona, Kansas, Nebraska, Maine, New York, Florida, Nové Mexiko, Louisiana, Virginie, Severní Karolína, Severní Dakota, Aljaška, Maryland, Oregon, Georgie, Jižní Karolína, Ohio, Alabama, Západní Virginie, Missouri, New Hampshire atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, stavby, hmyz, rostliny, přístroje, zelenina, mapy, láska, auta, halloween, věda, osobnosti a lidé, náboženství, ovoce, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, dopravní prostředky, symboly, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, sport, zvířata atd.

Klíčová slova: kuriozity, tipy, P, Databáze osobností Kdo je to?, Warez, info, Stručný encyklopedický slovník, V, Poker Permainan kartu, volný čas, Online geografické testy zdarma bez registrace, školství, Nejlepší online hry zdarma

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Ftipy, vtípky, černý humor, fórky, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Ftipy, vtípky, černý humor, fórky, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O ekonomech, O mužích, O Somálcích, O Němcích, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Keywords:výukové pomůcky, odkaz, webové stránky, pro dospělé, Širokoúhlé tapety na PC, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Wallpapers na PC ke stažení, cestování, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří, Tapety na plochu PC, Online testy a kvízy zdarma, Obrázky a kliparty zdarma

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Adventury, Oblíkačky, Akční gamesky, Omalovánky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, online html5 hry apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Logické hry, Střílečky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Postřehové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Strategie, Adventury, Hry pro děti, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Animace a tak dále.

Klíčová slova: weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značení, Free software, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Státní vlaječky, prapory, odkazy, Poker online, zadarmo, linky, Obrázky a kliparty zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nástroje, stavebnictví, latina, náboženství a křesťanství, rostliny, zločin a právo, filozofie, chemie, zkratky, kultura, ekonomie a ekonomika, účetnictví, sport, bankovnictví, lékařství a medicína, cestování, jídlo, literatura, software, nemoce, různé, fyzika, technika, psychologie atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Bonmoty, rčení, motta, moudrosti, myšlenky, přísloví, hlášky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, rčení, motta, moudrosti, myšlenky, přísloví, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o smrti od různých známých osobností.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník, Skvělé hry online zdarma, Venkovní vánoční dekorace, Online hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značky, Adventní trhy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Městské a obecní prapory obcí ČR, zajímavosti

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nástroje, stavebnictví, latina, náboženství a křesťanství, rostliny, zločin a právo, filozofie, chemie, zkratky, kultura, ekonomie a ekonomika, účetnictví, sport, bankovnictví, lékařství a medicína, cestování, jídlo, literatura, software, nemoce, různé, fyzika, technika, psychologie atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Tapety na plochu PC - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. vhodné pro ultrabook, mobil, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, tablet, PC, monitor, phablet, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Mac, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Slackware, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 2000, Linux Fedora, Linux Mint, Windows Me. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: květiny, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, nature - příroda, tenisté a tenistky, fantasy, Formule 1, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, ptáci, motorky, Rally, závody aut, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, hmyz a pavouci. Vyberte si rozměr z 1536x2048, 800x1280, 1920x1440, 1600x2560, 1800x1440, 800x600, 2560x2048, 412x846, 1680x1050, 3200x1800, 1024x600, 1152x768, 1536x2560, 1280x720, 2048x1536, 320x568 atd.

Vtipné texty, anekdoty, frky, fórky, vtípky, vtipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, anekdoty, frky, fórky, vtípky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, měny, hudební zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, geocaching, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, dopravní prostředky, zelenina, mapy, rostliny, ženy a dívky, symboly, přístroje, osobnosti a lidé, hmyz, nástroje a přístroje, muži, ptáci, láska, Vánoce a Advent, stavby, hudba, halloween, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, auta, jídlo a nápoje atd.

Klíčová slova: internetové stránky, multimédia, pro děti, Vánoční web, Obrázky vlajek měst ČR, Sněhulák patří k bílým Vánocům, Přehled formátů souborů, počítače, Wallpapers na plochu PC, F, Super free web games zdarma, Státní prapory, Bacará,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

Naše tipy
Vánoční stromky
Tipy na zajímavé weby
Onlinovky - online hry
Zajímavé internetové odkazy
United Kingdom
Partnerské weby
Anděl pastýřům zvěstoval
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.