Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Bojové hry, Hry pro děti, Animace, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Sportovní hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Strategie, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Akční hry, Postřehové hry a tak dále.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Adventury, Hry s koňmi, Hannah Montana, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Akční gamesky, Omalovánky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, sport, muži, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, zvířata, auta, mapy, květiny, rostliny, zelenina, Vánoce a Advent, ženy a dívky, přístroje, láska, hudba, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, ptáci, stavby atd.

Klíčová slova: zeměpis, hyperlinky, Onlinovky zdarma, Dopravní značení, Kasína, webové stránky, Pozadí na PC ke stažení, Super online kvízy, Obrázek Zrzka, M, Wallpapers na PC, Hry pro kluky, pro dospělé

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Síť, technika, kultura, informace

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Strategie, Pro dívky, Karetní hry, Animace, Postřehové hry, Závody aut, Hry pro děti, Akční hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Adventury, Bojové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Keywords:Onlinovky zdarma, Dopravní značky, V, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Novoroční přání ať problémy tě nezaskočí, Americké federální vlajky, internet, multimédia, Svátky, jmeniny, kalendář, Státní prapory všech států, Online životopisy, biografie, počítače

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Deskovky, Auta a závodní, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Adventury, Karetní hry - solitaire apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

černý humor, frky, vtipy, kameňáky, fóry, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, frky, vtipy, kameňáky, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné citáty, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné hádanky apod.

Informace, technika, kultura, informace

Frky, vtipy, fórky, kameňáky, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, fórky, kameňáky, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak otevřít, jak konvertovat, jak exportovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, jak importovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, hudební audio soubory, video soubory, grafiku, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, internet a web, konfigurační soubory, koncovky souborů, písma, fonty, dokumenty apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, linky, Stručný encyklopedický slovník, Štědrý den, Seznam souborových přípon, F, Vlajky států USA, Adventní obrázky a kliparty ke stažení zdarma, školství, info, Stručný slovník pojmů a termínů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Logické, Sportovní, Karetní, Vánoční online hry, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Bojové online gamesy, Oddechové, Klasické, Strategie a podobně.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, jak přehrát, jak převést, jak konvertovat, jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, jak otevřít následující typy souborů: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, internet a web, dokumenty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, video soubory, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, země EU, týmy NHL, státy usa, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: F, weby, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Nejznámější vánoční koledy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity, č, Tipy na Vánoční písničky, volný čas, odkazy, Online testy zdarma bez registrace

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Logické, Sportovní, Karetní, Vánoční online hry, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Bojové online gamesy, Oddechové, Klasické, Strategie a podobně.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Náš tip, technika, kultura, informace

Pozadí na PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, smartphone, monitor, displej, PC, notebook, phablet, ultrabook, mobilní telefon, mobil, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Android, Java ME, Windows 95, Lubuntu, Windows 7, Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows 10, OSX, Chrome OS. Obrázky na plochu PC jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, noční města, wallpapery, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, květiny, kytky, auta, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, zvířata, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, voda a bubliny. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080 Full HD, 1600x900, 854x480, 1440x960, 1152x864, 2048x1536, 1280x768, 800x600, 360x760, 412x846, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 1536x2048, 1600x2560, hi res 2560x1920, 1366x1024 atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v phablet, smartphone, mobilní telefon, tablet, počítač, PC, notebook, ultrabook, monitor, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Slackware, OSX, Chrome OS, Red Hat Linux, Windows XP, Android, macOS, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Java ME. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: letadla, adventní a vánoční tapety, wallpapery, motorky, motocykly, budovy a stavby, voda a bubliny, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, zvířata, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, noční města, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky. Zvolit si můžete z velikostí 360x640, 1920x1440, 2560x1440, 1366x1024, 1536x2560, 1440x900, 2160x3840, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 1280x960, 1600x2560, hi res 2560x1920, 1920x1280, 1024x768, 1920x1080 Full HD atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdroje informací, Vánoční web, odkaz, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, výukové pomůcky, humor, Kliparty pro Office, internetové stránky, Free game online hry, Super online flash hry, Co je to štóla?,

Několik fórů na závěr. Vtip Ošklivý sen: Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Omalovánka betlému
Doporučené odkazy
Peru
Naše tipy
Country flags
Partnerské weby
Vánoční svíčky na obrázku
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.