Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Moudra, aforismy, motta, hlášky, výroky, myšlenky, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, aforismy, motta, hlášky, výroky, myšlenky, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Internet, síť, volný čas a zábava

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry a tak podobně.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: odkazy, zábava, zdroje informací, webovky, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, info, pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online tetris hry zdarma, zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, odkaz, V

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, vojenské hodnosti, země EU, obecné zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, měny, fyzikální jednotky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Informace, volný čas a zábava

Tapety na plochu PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. lze použít v PC, počítač, displej, phablet, tablet, mobil, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, smartphone, notebook a pro operační systémy Chrome OS, SUSE Linux, Slackware, Mac, Lubuntu, Windows 98, macOS, Java ME, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows 95. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, free wallpapers, Rally, závody aut, fantasy, tenisté a tenistky, Formule 1, fraktály, ptáci, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, květiny, sportovní wallpapery, motorky, velkoměsta a noční život. Stahujte v rozlišení 1280x1024, 4800x1200, 1280x800, 2048x1080, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 1800x1440, 1536x2560, 2560x1600, 3200x1200, 1024x600, 1366x1024, 854x480, 3200x1800, 800x1280 atd.

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rostliny, Dia, Květiny, Keramický adventní věnec, Šišky, Vánoční svařák, Keramika, Václavské náměstí, Advent, Tapeta, Jarmark, K Vytištění, Tiskárna, Bůh, Jmenovka, Vánoční prostírání, Vykrajovátka, Sám doma, Filmy, Atmosféra, Osvětlení do oken, K Vytisknutí, Drážďany, Vánoční dekorace, Lindt, Vánoční svícen, Sněhová vločka, Cesmína, Jmelí, Sněhulák, Tichá noc apod.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Střílečky, Strategie, Hry pro dva hráče, Závody aut, Adventury, Logické hry, Hry pro děti, Animace, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Akční hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Keywords:M, Obrázky zdarma, Dopravní značení, Online web Hry zdarma bez registrace, Přání k narozeninám, weby, multimédia, zajímavosti, Omalovánky k vytištění, Kliparty zdarma, Webové online hry zdarma, F

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako stavebnictví, školství, různé, jídlo, náboženství a křesťanství, zkratky, nástroje, politika, český jazyk, věda, internet, lékařství a medicína, chemie, nemoce, zločin a právo, matematika, fyzika, cestování, latina, kultura, hardware, psychologie, sport, software atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, hudba, náboženství, halloween, Vánoce a Advent, láska, jídlo a nápoje, zvířata, hmyz, ptáci, ženy a dívky, symboly, sport, nástroje a přístroje, květiny, věda, rostliny, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, ovoce, muži, dopravní prostředky atd.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, internet, Online geografické testy zdarma bez registrace, Tapety se zvířaty na plochu PC, cestování, č, Wallpapers na plochu PC, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, F, Stručný encyklopedický slovník, pro dospělé, Tapety na PC

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Závodní, Sportovní, Klasické, Karetní, Logické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Síť, volný čas a zábava

Ftipy, kameňáky, vtípky, vtipy, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, vtípky, vtipy, černý humor, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O Windows, O mužích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O škole, O ženách, Frky o tchýních, O manželství apod.

Tapety na PC - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC. doporučujeme pro monitor, ultrabook, notebook, displej, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, phablet, tablet, PC, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Mac, OSX, Windows Me, Slackware, macOS, FreeBSD. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, fantasy, zvířata, fraktály, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, sportovní wallpapery, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete rozměry 1280x720, 1600x1200, 800x1280, 3200x1200, 2048x1080, 360x720, 1600x900, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 360x640, 800x600, 1080x1800, 2160x3840, 1024x768, 1600x2560 atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam přípon a koncovek souborů, kuriozity, Haiti, Vlajky států USA, Vánoční web, zeměpis, Fond d écran, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, počítače, Vlajky států USA

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Závodní, Sportovní, Klasické, Karetní, Logické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Fóry, vtipné texty, anekdoty, vtípky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Fóry, vtipné texty, anekdoty, vtípky, ftipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, anekdoty o politice, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné hádanky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, lékařství, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, zločin a právo, státní správa, národnost, historie, vlastnosti, politika, umělci, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, osobnosti, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, přezdívky, školství, podnikání a podnikatelé, poruchy, žurnalisté a novináři atd.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, linky, Tapety na plochu PC, URL, Dopravní značky, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, školství, humor, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Super online hry zdarma, ú, Online zeměpisné testy zdarma, Přání, přáníčka, blahopřání,

Několik fórů na závěr. Vtip Pojištění vkladu: Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Další odkazy:

Naše tipy
Online poker, karetní hry na Internetu
Zajímavé internetové odkazy
Online hry zadarmo
Tipy na zajímavé weby
Tapety, pozadí, wallpapers
Doporučené odkazy
Antistresové omalovánky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.