Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Ftipy, kameňáky, vtipné texty, frky, vtípky, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, vtipné texty, frky, vtípky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, věda, státní správa, poruchy, lékařství, mytologie, školství, psychologie, umělci, historie, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, filozofie, vlastnosti, národnost, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, záliby, osobnosti, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Super online hry zdarma, Omalovánky - dinosauři, odkazy, Světové vlajky, Hry pro dívky online, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, Přehled zkratek a akronymů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, zajímavosti

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Obrázky ke stažení - wallpapers na plochu PC

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. lze použít v mobil, obrazovka počítače, PC, displej, smartphone, tablet, phablet, monitor, mobilní telefon, notebook, počítač a pro operační systémy Windows 98, Windows Me, Slackware, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Lubuntu, Windows 10, Linux Fedora. Wallpapers na PC z kategorií psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, noční města, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, rostliny, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, zvířata, auta, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, wallpapery, letadla. Vyberte si rozměr z 1920x1280, 800x1280, 375x812, 393x786, HD 1280x720, 1152x1920, 1080x1800, 1024x768, 1280x854, 1920x1200, 768x1024, 800x600, 360x760, 360x720, 1280x1024, 412x846 atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Síť, cestování, hry, zábava

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Logické hry, Bojové hry, Hry pro děti, Strategie, Střílečky, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Relaxační hry, Animace, Karetní hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní hry a tak dále.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Také doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro tablet, PC, smartphone, mobilní telefon, počítač, phablet, ultrabook, displej, notebook, monitor, mobil a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Mint, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Linux Fedora, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows 10, macOS, Windows 10 Mobile. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií fraktály, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, fantasy, hmyz a pavouci, květiny, Formule 1, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní wallpapery, nature - příroda, zvířata, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život. Stahujte v rozlišení 750x1334, 1536x2048, 768x1024, 1152x1920, 1440x2560, 375x667, 2560x2048, 375x812, 1920x1280, 320x568, 4800x1200, 1024x600, 1920x1080, 412x846, 800x600, 1080x1800 atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

Keywords:URL, webové stránky, pro děti, Dopravní značky, AC Milán, Seznam souborových přípon, Hry pro nejmenší online, multimédia, Luis Suárez, Obrázky ke stažení, V, Online adventní magazín

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, účetnictví, příroda, latina, fyzika, rostliny, software, sport, různé, nástroje, matematika, věda, počítače, cestování, psychologie, kultura, chemie, literatura, materiály, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, stavebnictví, nápoje, zkratky atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Adventury, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Oddechové hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Logické hry, Oblíkačky, Akční gamesky apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Webové html5 hry zdarma, pro dospělé, Přání k jmeninám, Super online kvízy, Vlajky měst a obcí České republiky, školství, Tapety na plochu zdarma, Vlajky států USA, Online testy a kvízy zdarma, cestování, F

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Rčení, přísloví, výroky, moudrosti, bonmoty, úsloví, hlášky

Citáty slavných, Rčení, přísloví, výroky, moudrosti, bonmoty, úsloví, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o kráse, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o smrti od různých známých osobností.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, týmy NHL, geocaching, měny, země EU, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: Vánoční magazín, zadarmo, odkaz, Athletic Club futbal, Tapety na plochu počítače, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, weby, Online tetris hry zdarma, webovky, počítače, zdroje informací

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Informace, cestování, hry, zábava

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, humor, F, Dopravní značky, Počítačové a deskové strategické válečné hry, linky, Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, Online hry zdarma, volný čas, Obrázky a kliparty zdarma, Desktop computer wallpapers,

Několik fórů na závěr. Vtip Kvalita ledu: „Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Blahopřání nejen k narození miminka
Partnerské weby
Hungary
Doporučené odkazy
Mesin slot
Zajímavé internetové odkazy
Geography and flags
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.