Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Fórky, černý humor, anekdoty, vtipy, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Fórky, černý humor, anekdoty, vtipy, ftipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O manželství, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Somálcích, O Němcích, O ekonomech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O Slovácích, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Frky ze života apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: internet, Obrázky na PC, zajímavosti, školství, Athletic Bilbao, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Adventní magazín, M, Online hry zadarmo, cestování, odkazy, Přehled souborových přípon, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Georgie, Tennessee, New Jersey, Arkansas, Rhode Island, New York, Texas, Delaware, Indiana, Vermont, Pensylvánie, New Hampshire, Virginie, Montana, Florida, Iowa, Kalifornie, Michigan, Wyoming, Massachusetts, Wisconsin, Maryland, Havaj, Missouri, Colorado, Oklahoma atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezident USA, KHL, Ekonom, Starověký Egypt, Generalissimus, Antropolog, Sebevražda, Obchodník, Česká královna, Philadelphia Flyers, Básník, Scénárista, AIDS, Hokej, Ministři, Zavražděn, Vůdce, Vražedkyně, Sochař, Imitátor, Olympijští vítězové, Country, Žijící, Rakousko-Uhersko, Mim, Faraon, Poprava, Skladatel, Diplomat, Komunisté, Herec, Československo, Miliardář, Hejtman, Vládce, Právník apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, země EU, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, státy usa, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online zeměpisné testy zdarma, hyperlinky, Dopravní značení, Cestování po ČR a Evropě, V, pro dospělé, zeměpis, FC Bayern München football, Skvělé hry online zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Dopravní značení

Obrázky ke stažení - wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. lze použít v phablet, mobilní telefon, počítač, notebook, mobil, monitor, PC, displej, tablet, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Mac, Chrome OS, Linux Mint, Linux Fedora, Red Hat Linux, FreeBSD, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Android, Java ME, SUSE Linux. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, zvířata, operační systémy, Windows, auta, motorky, motocykly, letadla, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny. Stahujte ve velikostech 1440x2560, 1800x1440, 2560x1440, 800x1280, 768x1024, 1280x854, 360x760, 1152x768, HD 1280x720, 375x667, 1600x2560, 1536x2560, 1152x864, 1920x1200, 375x812, 1600x1200 atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj apod.

Výroky, úsloví, moudrosti, rčení, přísloví, bonmoty, aforismy

Citáty slavných, Výroky, úsloví, moudrosti, rčení, přísloví, bonmoty, aforismy, . Naleznete zde citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o životě od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, lékařství, poruchy, herectví, herci a herečky, sport, vlastnosti, fikce a fantasy, politika, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, státní správa, mytologie, nadpřirozené osoby, psychologie, národnost, věda atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, auta, ptáci, květiny, láska, muži, přístroje, rostliny, dopravní prostředky, náboženství, jídlo a nápoje, věda, nástroje a přístroje, zelenina, hudba, stavby, sport, ženy a dívky, hmyz, ovoce, symboly, smajlíci a emotikony atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: odkaz, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Wayne Rooney, Online biografie, životopisy osobností, č, doporučujeme, Manchester United club, Online web Hry zdarma bez registrace, Hry pro nejmenší online, Wallpapers na PC ke stažení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Moudra, úsloví, motta, výroky, přísloví, aforismy, moudrosti

Slavné citáty, Moudra, úsloví, motta, výroky, přísloví, aforismy, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o kráse od různých známých osobností.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, nástroje a přístroje, láska, symboly, ženy a dívky, ovoce, jídlo a nápoje, ptáci, smajlíci a emotikony, květiny, rostliny, muži, halloween, Vánoce a Advent, sport, stavby, přístroje, věda, zvířata, auta, hudba, mapy, dopravní prostředky atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: zadarmo, weby, webové stránky, Sexy Rie Miyazawa, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Charisma Carpenter, výukové pomůcky, zdroje informací, Adventní magazín

Moudra, úsloví, motta, výroky, přísloví, aforismy, moudrosti

Slavné citáty, Moudra, úsloví, motta, výroky, přísloví, aforismy, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o kráse od různých známých osobností.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: K, volný čas, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, humor, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky zemí východní Asie, multimédia, Obrázky zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online hry pro děti zdarma, kuriozity, Super online kvízy, Přání ke kulatému výročí, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Další odkazy:

Liberecký kraj
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Fotografie Kate Moos
Naše tipy na zajímavé stránky
Zlatan Ibrahimović Isveçli futbolcudur
Odkazy nejen na naše partnerské weby
European Union
Odkazy na partnerské weby
Sexy Emma Watson
Tipy na zajímavé weby
Biografie Rachel Stevens

Děkujeme vám za vaši návštěvu.