Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Connecticut, Vermont, Tennessee, Kansas, Colorado, Florida, Georgie, Maine, New Jersey, Kentucky, Jižní Dakota, Aljaška, Texas, Missouri, Indiana, Wyoming, Kalifornie, Washington, Louisiana, Ohio, Rhode Island, Minnesota, Maryland, Iowa, New York, Delaware atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, podnikání a podnikatelé, politika, politici, herectví, herci a herečky, záliby, vlastnosti, žurnalisté a novináři, psychologie, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, rodinné vztahy, školství, filozofie, mytologie, lékařství, sport, přezdívky, umělci, národnost, státní správa atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Sportovní gamesy, Střílecí hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Deskovky, Barbie hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, online html5 hry, Adventury, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Farmářské hry, Oddechové hry, Hannah Montana apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: pro dospělé, info, Pozadí na tablet, školství, Sexy Jessica Biel, zajímavosti, multimédia, volný čas, Athletic Bilbao club, Nejhranější online testy a kvízy, odkaz, Seznam zkratek a akronymů, Přehled formátů souborů

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Síť, všeobecné informace zdarma

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Vermont, Connecticut, Aljaška, Arkansas, New York, Texas, Západní Virginie, Delaware, Virginie, Indiana, Oregon, Washington, Wyoming, Jižní Dakota, Kalifornie, Severní Karolína, Utah, Louisiana, Havaj, Arizona, Massachusetts, Kentucky, Minnesota, Colorado, Georgie, Kansas atd.

Keywords:Tapety na plochu PC, Hry pro kluky, Super online kvízy, Online hry zdarma, Biografie Rose McGowan, zdroje informací, zábava, URL, Mamiko Tayama, hyperlinky, internet, Wallpapers na PC

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Akční hry, Sportovní hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Hry pro děti, Animace, Postřehové hry, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Logické hry, Závody aut a tak dále.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Prapory regionů a království, pro děti, Kliparty a obrázky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější hry online, Nejlepší hry pro dívky, Omalovánky k vytisknutí, Super free web games zdarma, K, Vlajky měst České republiky, Prapory českých měst

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Kameňáky, fóry, fórky, černý humor, vtípky, anekdoty

Chcete se uvolnit? Kameňáky, fóry, fórky, černý humor, vtípky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O mužích, Vtipné hádanky, O škole, O Chucku Norrisovi, O Windows, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o policajtech, O manželství, O ženách, Frky o tchýních apod.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kavkazská jedle, Vánoční hvězda, Obrazovka, Štědrý den, Monitor, Smrk, Nový rok, Striezelmarkt, Tablet, Husarské knoflíky, Linux, Vánoční trhy, Vánoční filmy, Historické ozdoby, Osvětlení do oken, Cesmína, Vánoční prostírání, Anděl, Adventní kalendář, Vánoční koule, Přání, Láska nebeská, Drážďany, Osvětlení, Tapeta, Santa Claus, Rostliny, Korálky, Kinder, Lego, SMS apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, světoví i domácí politici, herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. New Jersey Devils, Válka, Diplomat, NHL, Druhá světová válka, Slováci, Voják, Manýrismus, Fotograf, Poslanci, Faraon, Teolog, Američan, Vojevůdce, Angličané, Zpěvačky, Producent, Boston Bruins, Skladatel, Královna, Antropolog, Nežijící, První republika, Hokej, Hudebnice, Gymnasté, Básník, Textař, Exilový prezident, Francie, Právník, Prezident USA, Sci-fi, Habsburkové, Náboženství, Textařka apod.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Vtipné texty, anekdoty, fóry, černý humor, kameňáky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, anekdoty, fóry, černý humor, kameňáky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipné básničky, židovské anekdoty, kameňáky, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Klíčová slova: zdarma, A, webové stránky, Paris Saint-Germain F.C., Vlajky států obrázků, odkazy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Burkina Faso, Pozadí na PC ke stažení, Dopravní značení, V

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Kameňáky, fóry, fórky, černý humor, vtípky, anekdoty

Chcete se uvolnit? Kameňáky, fóry, fórky, černý humor, vtípky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O mužích, Vtipné hádanky, O škole, O Chucku Norrisovi, O Windows, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o policajtech, O manželství, O ženách, Frky o tchýních apod.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kavkazská jedle, Vánoční hvězda, Obrazovka, Štědrý den, Monitor, Smrk, Nový rok, Striezelmarkt, Tablet, Husarské knoflíky, Linux, Vánoční trhy, Vánoční filmy, Historické ozdoby, Osvětlení do oken, Cesmína, Vánoční prostírání, Anděl, Adventní kalendář, Vánoční koule, Přání, Láska nebeská, Drážďany, Osvětlení, Tapeta, Santa Claus, Rostliny, Korálky, Kinder, Lego, SMS apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Karetní hry, Logické, Sportovní a tak podobně.

Aforismy, hlášky, moudrosti, motta, přísloví, úsloví, výroky

Citáty slavných, Aforismy, hlášky, moudrosti, motta, přísloví, úsloví, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: linky, V, Adventní magazín, Obrázky vlajek států světa, cestování, Texty blahopřání, tipy, doporučujeme, Vlajky států USA, humor, zeměpis, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Carmen Electra, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Další odkazy:

Ashanti
Odkazy na užitečné webové stránky
Co je to omalovánka?
Tipy na zajímavé weby
Sandra Bullock
Naše tipy na užitečné weby
Taylor Swift naked
Zajímavé internetové odkazy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Naše tipy na zajímavé stránky
Předpověď počasí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.