Naše tipy, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní gamesy, Hannah Montana, Deskovky, Oblíkačky, Adventury, Vaření a smažení, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Logické hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, smajlíci a emotikony, sport, Vánoce a Advent, muži, symboly, přístroje, hmyz, osobnosti a lidé, auta, rostliny, dopravní prostředky, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, nápoje, náboženství, láska, mapy, věda, zvířata, hudba, zelenina atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Full HD tapety na PC, Státní vlaječky, prapory, Nejlepší online hry zdarma, Kate Hudson, Vše o Vánocích, pro dospělé, V, Celebrity Jennifer Aniston, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Onlinovky zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Online web Hry zdarma bez registrace

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak importovat, v čem spustit, čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat soubory následujících typů: spustitelné soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, dokumenty, grafiku, komprimace dat, internet a web, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. můžete využít v displej, mobil, tablet, phablet, počítač, monitor, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Windows 2000, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Android, Windows Me, Windows 95, Slackware, Windows 7, Mac, Windows NT, Red Hat Linux. Tapety na plochu PC z kategorií budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, auta, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, letadla, zvířata, sportovní pozadí, dopravní prostředky, wallpapery, hudební tapety, motorky, motocykly, rostliny, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 1536x2560, 360x720, 1366x1024, 1280x854, 2560x2048, 1600x2560, 1440x900, 375x667, 1920x1200, 1800x1440, 800x1280, 1440x2560, HD 1280x720, 2048x1080 atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Informace, inspirace pro volný čas

Vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, kameňáky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické a tak podobně.

Keywords:počítače, webové stránky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Kolumbijská vlajka, zadarmo, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, V, Omalovánky a vymalovánky, zábava, Wallpapery do mobilu, Pozadí na plochu počítače

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, Vánoce a Advent, symboly, osobnosti a lidé, ptáci, auta, stavby, přístroje, rostliny, věda, náboženství, nástroje a přístroje, nápoje, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, muži, ženy a dívky, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, láska, květiny, hudba atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, účetnictví, sport, hardware, náboženství a křesťanství, chemie, počítače, ekonomie a ekonomika, různé, fyzika, lékařství a medicína, software, jídlo, literatura, rostliny, matematika, internet, technika, psychologie, zkratky, bankovnictví, politika, věda, zločin a právo atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: volný čas, doporučujeme, Ilustrační obrázky, Nádherná Angelina Jolie, Webové html5 hry zdarma, info, Stručný slovník pojmů a termínů, Poker Kartenspielen, pro děti, Online zeměpisné testy zdarma, zdroje informací, hyperlinky

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Síť, inspirace pro volný čas

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Klíčová slova: výukové pomůcky, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značení, Super free web games zdarma, Wayne Rooney, Přehled zkratek a akronymů, R, Adventní magazín

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, země EU, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, mezinárodní organizace, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, obecné zkratky apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: školství, Super online hry zdarma, zeměpis, humor, URL, Kate Winslet, Státní prapory zemí světa, weby, tipy, webovky, zajímavosti, internetové stránky, Sexy Nelly Furtado, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Zkažený vzduch?: Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Freeware
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Country flags
Odkazy na užitečné webové stránky
Alicia Keys
Zajímavé internetové odkazy
Celebrity Kate Winslet
Tipy na užitečné weby
Online tetris hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.