Partnerské weby, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Střílečky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Logické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Pro dívky, Sportovní, Klasické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní, Závodní a podobně.

Tapety na PC - tapety na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. vhodné pro mobilní telefon, mobil, phablet, displej, ultrabook, monitor, notebook, počítač, PC, smartphone, tablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 10, Linux Xubuntu, Windows Me, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Windows 98, Microsoft Windows Vista, macOS, Linux Fedora. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, voda a bubliny, dopravní prostředky, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, hudební tapety, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, noční města, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, psi a štěňátka, letadla, operační systémy, Windows. Mnoho verzí a velikostí jako 360x720, 412x846, 1800x1440, 360x760, 393x786, 1600x1200, 1152x1920, 750x1334, 1366x1024, 1280x1024, 2560x1440, 1440x2560, 1024x768, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1280x960 atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webové stránky, humor, Seznam souborových přípon, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, Vánoční web, Webové online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, HTML5 Videojuego de navegador, F, Životopisy osobností, multimédia, Super free web games zdarma

Tapety do mobilu - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety do mobilu. vhodné pro smartphone, počítač, monitor, phablet, ultrabook, mobilní telefon, displej, notebook, PC, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 95, OSX, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Slackware, Windows 10 Mobile, Android, Windows Server 2012, Mac. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, zvířata, letadla, rostliny, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, auta, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, květiny, kytky, hudební tapety, motorky, motocykly. Zvolit si můžete rozměry 2160x3840, 800x600, 750x1334, 1680x1050, 854x480, 1280x854, 1280x1024, 320x568, 1920x1280, 375x812, 1152x1920, 1600x900, hi res 2560x1920, 1080x1800, 1440x960, 1920x1080 Full HD atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, státy usa, měny, okresy České republiky, geocaching, země EU, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, hudební zkratky apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Keywords:Přehled států světa a jejich vlajek, počítače, výukové pomůcky, pro děti, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značky, zdroje informací, Karl Marx, Adam Smith, Seznam přípon a koncovek souborů, R, URL

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, státní správa, poruchy, politici, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, věda, mytologie, školství, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, záliby, lékařství, Spisovatelé a básníci, fikce a fantasy, přezdívky, politika, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, psychologie, osobnosti, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Rčení, výroky, moudrosti, aforismy, bonmoty, myšlenky, moudra

Slavné citáty, Rčení, výroky, moudrosti, aforismy, bonmoty, myšlenky, moudra, z kategorií citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím prohlížet, jak spustit, jak exportovat, v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak převést, v čem upravit, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, video soubory, komprimace dat, grafiku, obrazy disků, internet a web, konfigurační soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webovky, Ilustrační obrázky, París Saint-Germain F.C., Životopisy osobností, odkazy, Hry pro dívky online, Athletic Bilbao, internet, weby, doporučujeme, kuriozity

Adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytištění, Mrazík, Ohňostroj, Smrk, Silvestr, Křesťanství, Vánoční punč, Vánoční ubrusy, Drážďany, Tiskárna, Skleněné ozdoby, Pozadí, Svíčky, LED svíčky, Blahopřání, Kapr, Přáníčko, Film, Vánoční stromek, Jedle, Vánoční svíčky, Dárky, Vánoční trhy, Štóla, Sněhulák, Šišky, Vinná klobása, Košíčky, Adventní věnec, Umělý vánoční stromek, Vídeň apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, výstražné značky apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, jak otevřít, jak převést, v čem upravit, jak vytvořit, kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak přehrát soubory následujících typů: komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, dokumenty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, systémové soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

úsloví, přísloví, výroky, aforismy, moudra, hlášky, rčení

Citáty slavných, úsloví, přísloví, výroky, aforismy, moudra, hlášky, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o člověku od různých známých osobností.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: ú, cestování, Online testy a kvízy zdarma, Sexy Charisma Carpenter, linky, Super online kvízy, Adventní magazín, Istanbul, Tapety na PC, F, hyperlinky

Adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytištění, Mrazík, Ohňostroj, Smrk, Silvestr, Křesťanství, Vánoční punč, Vánoční ubrusy, Drážďany, Tiskárna, Skleněné ozdoby, Pozadí, Svíčky, LED svíčky, Blahopřání, Kapr, Přáníčko, Film, Vánoční stromek, Jedle, Vánoční svíčky, Dárky, Vánoční trhy, Štóla, Sněhulák, Šišky, Vinná klobása, Košíčky, Adventní věnec, Umělý vánoční stromek, Vídeň apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, výstražné značky apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, jak otevřít, jak převést, v čem upravit, jak vytvořit, kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak přehrát soubory následujících typů: komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, dokumenty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, systémové soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory apod.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Vtipné texty, frky, ftipy, vtipy, anekdoty, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, frky, ftipy, vtipy, anekdoty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O mužích, O důchodcích, O Windows, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Slovácích, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O ekonomech, O zvířátkách, O ženách apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: č, Obrázky na plochu počítače, Tapety do mobilu, Online web Hry zdarma bez registrace, školství, Singer Britney Spears, Dopravní značky, V, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Tapety na PC zdarma ke stažení, Velikonoční textová blahopřání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Řecká krize: Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Sexy Elisha Cuthbert
Tipy na Partnerské weby
Texty blahopřání
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání k svátku
Tipy na zajímavé weby
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Naše tipy na zajímavé stránky
Cestovatelské stránky
Zajímavé internetové odkazy
Paris Saint-Germain F.C.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.