Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Santa Claus, Papírové ozdoby, Vosí hnízda, Adventní svícen, Strom, Blahopřání, Linecká kolečka, Tiskárna, Lego, Kavkazská jedle, Dárky, Betlém, Adventní trhy, Wallpaper, Keramický adventní věnec, Tapeta, Sněhulák, Cesmína, Lindt, Vánoční stromek, Vánoce, Václavské náměstí, Drážďany, Televize, Alkoholový kalendář, Advent, Řetězy, Stromeček, Vánoční pozadí, Třásně, Milka apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, okresy České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, geocaching, měny, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, země EU, politické strany a hnutí, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: P, Nej hry online, cestování, linky, Paris Saint-Germain F.C., internetové stránky, Webové online hry zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Shiri Appleby, zeměpis, Státní vlaječky, prapory, zajímavosti, F

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Kameňáky, fórky, ftipy, vtipy, frky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, ftipy, vtipy, frky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Keywords:zdroje informací, Super online kvízy, URL, Kliparty zdarma, Sexy Eri Aikawa, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník, info, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, weby, Webové online testy zdarma, Životopisy osobností

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Karetní hry, Strategie, Pro dívky, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Akční hry, Postřehové hry, Adventury, Logické hry, Animace a tak dále.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rakušan, Ministr zahraničí, Prezident USA, Florida Panthers, Trenérka, New York Rangers, Žhavé výstřely, Novinář, Mim, Mluvčí, Žijící, Atentát, Francie, Charta 77, Olympijští vítězové, Svatý, Spisovatel, Závodník, Vůdce, Textař, Američan, Orlík, HIV pozitivní, Básníci, Královna, Státník, Avangard Omsk, Husité, Textařka, Diplomat, Ministři, Překladatel, Manýrismus, Čech, Poslanec, Antropolog apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Přehled přípon a koncovek souborů, internet, Sexy Ashlee Simpson, volný čas, Prapory českých měst, hyperlinky, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Nejlepší zeměpisné kvízy, Nejhranější online hry zdarma, multimédia, Obrázky a kliparty zdarma

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komik, Čech, Francie, Zlatý slavík, Náboženství, Maršál, Vrah, Stoletá válka, Dallas Stars, KHL, Státník, Textař, Prezident, Ministr, Herec, Olympijský vítěz, Rock ‚n‘ Roll, Vražedkyně, Zpěvák, Československo, Kladno, Exilový prezident, Poslanci, HIV pozitivní, Závodník, New Jersey Devils, Nobelova cena, Právník, Zpěvačky, Textařka, Miliardáři, Američan, Český slavík, Charta 77, Architekt, Prezidenti apod.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Montana, Severní Dakota, Colorado, Missouri, Illinois, Maine, Wyoming, Michigan, Louisiana, Delaware, Kansas, Západní Virginie, Connecticut, Utah, Minnesota, Texas, Tennessee, Washington, Vermont, Oregon, Aljaška, Massachusetts, Mississippi, Rhode Island, Nové Mexiko atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Sportovní hry, Hry pro děti, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Animace, Strategie, Karetní hry, Závody aut, Logické hry, Postřehové hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Relaxační hry a tak dále.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: pro dospělé, odkaz, K, Biografie Rose McGowan, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky na PC ke stažení, Seznam přípon a koncovek souborů, Online omalovánky Sport pro děti, Přehled států světa a jejich vlajek, Počítačové tapety pro Windows, Vlajky jednotlivých států USA

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komik, Čech, Francie, Zlatý slavík, Náboženství, Maršál, Vrah, Stoletá válka, Dallas Stars, KHL, Státník, Textař, Prezident, Ministr, Herec, Olympijský vítěz, Rock ‚n‘ Roll, Vražedkyně, Zpěvák, Československo, Kladno, Exilový prezident, Poslanci, HIV pozitivní, Závodník, New Jersey Devils, Nobelova cena, Právník, Zpěvačky, Textařka, Miliardáři, Američan, Český slavík, Charta 77, Architekt, Prezidenti apod.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Montana, Severní Dakota, Colorado, Missouri, Illinois, Maine, Wyoming, Michigan, Louisiana, Delaware, Kansas, Západní Virginie, Connecticut, Utah, Minnesota, Texas, Tennessee, Washington, Vermont, Oregon, Aljaška, Massachusetts, Mississippi, Rhode Island, Nové Mexiko atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Síť, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, politika, školství, nápoje, náboženství a křesťanství, sport, nástroje, latina, software, technika, lékařství a medicína, matematika, stavebnictví, hardware, rostliny, internet, účetnictví, zločin a právo, různé, věda, literatura, filozofie, počítače, chemie atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Deskovky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Farmářské hry, Adventury, Omalovánky, Hannah Montana, online html5 hry, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Oddechové hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Logické hry, Barbie hry apod.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, F, H, Online vánoční webzine, zábava, Hazard a gambling, Free game online hry, Super online hry zdarma, Prapory regionů a království, zdarma, Dopravní značení, Obrázky na PC ke stažení, Rolničky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Pejsku, pojď sem.

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Další odkazy:

Obrázky k vybarvení
Tipy na Partnerské weby
Charlize Theron
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku
Naše tipy na užitečné weby
Neoficiální stránky o městu Plzeň
Odkazy na zajímavé weby
Desktop computer wallpapers
Naše tipy na zajímavé stránky
Biografie Catherine Zeta-Jones

Děkujeme vám za vaši návštěvu.